درباره ما

درباره ما از آنجا که بلبرینگ و متعلقات آن در ماشین آلات و تجهیزات صنعتی نقش مهم و محوری دارد، لذا استفاده از کلاهای نامرغوب و بی کیفیت (غیر اصلی)، خسارات سنگینی را به صنایع، تجهیزات و محصولات تولیدی آنها وارد می نماید بطوری که، صنایع کشور هر ساله مبالغ هنگفتی را از این بابت متقبل میگردد. از این رو شرکت بلبرینگ اشکان در سال 1377 با هدف تهیه و توزیع بلبرینگ، تاسیس گردید.

این شرکت با بیش از 12 سال تجربه در زمینه واردات بلبرینگ و با اهمیت قائل شدن نسبت به کیفیت بلبرینگهای وارداتی و دقت در انتخاب کارخانجات سازنده، NRJ را راهی بازار رقابت نمود و تاکنون توانسته بلبرینگ NRJ را جایگزین نمونه های اروپایی و ژاپنی نمایند و در این راستا موفق به جلب اعتماد صنایع و مصرف کنندگان نسبت به کیفیت بلبرینگهای وارداتی شرکت شده است.

بلبرینگهای عرضه شده با مارکNRJ همگی دارای کیفیت بسیار عالی و تضمین کیفیت بمدت هیجده ماه و یکسال می باشند. این بلبرینگها ساخت کشور چین و دارای گواهینامه کیفیت از کشورهای انگلستان و آلمان می باشد و قابل مقایسه با بسیاری از بلبرینگها با مارک های معروف جهان می باشد.

شرکت بلبرینگ اشکان مفتخر است با داشتن گواهینامه کیفیت ISO/TS 16949:2002 و SGS ISO 9001:2008 و ISO 14001، تضمین کیفیت و تعویض بدون قید و شرط بلبرینگ در طول مدت گارانتی، موفق به جذب بازارهای داخلی و همچنین صنایع خودرو سازی، پروفیل، گیربکس، پمپ و الکتروموتور و ... در سطح کشور شده است.